Семінар для вчителів історії

13 грудня в Інституті «Ткума» відбувся педагогічний семінар для вчителів історії – наукових керівників учнів Дніпропетровського відділення Малої академії наук.

Педагогічні працівники мали змогу ознайомитися з інноваційними підходами до методики викладання історії у середній школі, які представив директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ігор Щупак. Він також презентував новий авторський підручник з історії середніх віків для учнів сьомих класів, який викликав неабияке зацікавлення у вчителів.

Наприкінці семінару керівник освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірина Піскарьова розповіла про актуальні освітні проекти, які організовує «Ткума». Зокрема, було анонсовано XIII Міжнародний конкурс творчих робіт учнів, школярів та вчителів «Уроки війн та Голокосту – уроки толерантності», який буде проходити у вересні 2016 р. у Києві, а також низку масштабних заходів (у тому числі молодіжних), присвячених 75-м роковинам трагедії Бабиного Яру.