Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на святкування 7-го Дня народження Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» ТА 20-Ї РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»!

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошують навчальні заклади Дніпра, області та інших регіонів України відвідати у період з 31 жовтня по 1 грудня 2019 р. тематичні заняття, присвячені пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 рр.

Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошують навчальні заклади Дніпра відвідати у період 10 – 31 жовтня 2019 р. тематичні заняття, присвячені історії Голокосту у Дніпропетровську.

27–28 вересня в Івано-Франківську в рамках ХХVI конференції Асоціації українських германістів відбувся круглий стіл на тему «Німецька меншість як тема в українській шкільній та університетській освіті», до участі у якому було запрошено Інститут «Ткума». Під час заходу обговорювалися нові підходи до висвітлення «німецьких сюжетів» у підручниках вітчизняної та всесвітньої історії.

20 вересня у рамках Львівського книжкового форуму відбулася презентація нових видань Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» «Історія війни і трагедій та битви істориків навколо них». Місцем проведення заходу стала Головна читальна зала Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка. Зустріч провели заступник директора Інституту "Ткума" з наукової роботи д-р Єгор Врадій та науковий співробітник Валентин Рибалка.