ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ В УКРАЇНСЬКОМУ ІНСТИТУТІ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА» І МУЗЕЇ «ПАМ’ЯТЬ ЄВРЕЙСЬКОГО НАРОДУ ТА ГОЛОКОСТ В УКРАЇНІ» ВІДБУДЕТЬСЯ НИЗКА ЗАХОДІВ

Шановні колеги, запрошуємо! 25 листопада відбудеться історичний вебінар "Голодомор українського народу: наукові дискусії та пам’ять про геноцид" (до Дня пам’яті жертв Голодомору).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній конференції-вебінарі «Пам’ятаючи минуле: написання наукових робіт та викладання історії Голокосту в наші дні», присвячену пам’яті видатного науковця, гарного друга та партнера Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», професора Пола Левіна.

Дорогі друзі! Запрошуємо на короткі та цікаві онлайн зустрічі з історією у музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні". Графік занять буде доповнюватися. Трансляції проходитимуть у прямому ефірі на офіційній сторінці Музею у Facebook. Дивіться нас за посиланням.

Дорогі друзі і колеги із вивчення історії, а головне – її творення! Хочемо подякувати за інтерес та активну участь у минулорічних «історичних вебінарах», учасниками та слухачами яких стали десятки тисяч чоловік. На жаль, через проблеми, пов’язані з пандемією коронавірусу, у вересні-жовтні ми проводили лише окремі онлайн трансляції конференцій, семінарів та «круглих столів», зокрема: