- Деталі
14 листопада в ліцеї «Престиж» (м. Рівне) відбулось навчальне заняття «Геноциди, світові війни в історії та сучасна російсько-українська війна». Урок історії для учнів 10-11 класів проводив д-р Ігор Щупак.
Детальніше: Заняття «Геноциди, світові війни в історії та сучасна російсько-українська війна» для...
- Деталі
01 листопада директор Інституту «Ткума» д-р Ігор Щупак провів навчальну зустріч з учнями та педагогічним колективом Школи української спадщини ім. Юрія Липи в м. Торонто (Канада).
Завдяки організаційній підтримці директорки школи, пані Оксани Соколик, було проведено освітнє заняття, присвячене сучасній російсько-українській війні та її відображенню в українських підручниках історії. Учні школи вже давно користуються підручниками Українського освітнього видавничого центру «Оріон» та історичними атласами, створеними за участі провідної української картографині Ірини Руденко. Зазначені навчальні матеріали використовуються не лише в Канаді, але й у багатьох українських школах Болгарії, Естонії, Польщі, Словаччини, США та інших країн.
Детальніше: Освітня зустріч у Школі української спадщини ім. Юрія Липи (Торонто, Канада)
- Деталі
3 жовтня заступник директора Інституту «Ткума» д-р Єгор Врадій та директор Інституту д-р Ігор Щупак зустрілися зі студентами та викладачами Львівського поліграфічного фахового коледжу Української академії друкарства. Заняття було присвячене трагедії Бабиного Яру, Голокосту – та сучасному геноциду рф проти Українського народу. Увагу під час заняття було приділено й опору злу у минулому та в наші дні – зокрема, українським рятівникам євреїв, Праведникам народів світу, постаті митрополита Андрея Шептицького. На жаль, гасло «Ніколи знову» повністю девальвоване сьогодні, за умов російської агресії та повторення певними політичними силами Заходу політики «умиротворення агресора».
Детальніше: Заняття з історії Бабиного Яру для студентів Львівського поліграфічного фахового коледжу
- Деталі
Цього року табір для єврейської молоді України став унікальною подією, присвяченою дослідженню себе та свого єврейства. Після урочистого відкриття, під час якого учасників вітав регіональний директор Hillel CASE Осік Аксельруд, дівчата і хлопці поринули у насичену програму, яка розпочалася із дводенного навчання від Israel Trauma Coalition, під час якої вони освоїли важливі інструменти для самодопомоги та підтримки інших у критичні моменти.
- Деталі
04 березня на базі Наукового ліцею міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) відбулося освітнє заняття «Сучасна війна через призму історії: чи може історик спрогнозувати майбутнє?». Інтерактивний урок для старшокласників провів д-р Ігор Щупак.
Детальніше: Освітнє заняття з історії для учнів Наукового ліцею міжнародних відносин