Співробітники Інституту "Ткума" взяли участь у Літній школі освітян

"Суспільствознавча освіта в умовах сучасних цивілізаційних викликів -саме за такою темою 18-20 червня 2015 р. у Миколаївській області проходили заняття в рамках «Літньої школи освітян України-2015». Навчання ІІІ Всеукраїнської школи методичного досвіду було оргаізоване Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти за участі Національної академії педагогічних наук. У літній школі взяли участь районні методисти, керівники методичних об’єднань, вчителі історії зі шкіл Очаківського району, педагоги майже з усіх регіонів України.

У рамках роботи літньої школи  науковими співробітниками Інституту «Ткума» Владиславом Базилевським та Мариною Стрільчук для вчителів історії та суспільствознавства Миколаївської області було проведено презентацію нових публікацій Інституту «Ткума», серед яких особливий інтерес у присутніх викликала збірка наукових статей «Праведники світу та інші рятівники під час Голокосту», а також творчі роботи вчителів – учасників освітніх програм «Ткуми». Було презентовано мультимедійний підручник д-ра Ігоря Щупака з всесвітньої історії для учнів одинадцятих класів та електронну версію підручника з історії Середніх віків  для школярів сьомих класів. Зацікавлення вчителів викликали також презентовані науково-методичні матеріали «Революція Гідності та агресія Росії проти України».

Проведення занять супроводжувалося показом мобільних виставок у рамках проекту "Вивчення Голокосту для формування атмосфери толерантності".