Відкриття виставки "Доросле кримське дитинство" у Музеї Голокосту

13 лютого у Музеї "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відбулось відкриття фотовиставки "Доросле кримське дитинство", присвяченої долі дітей політв'язнів в анексованому Росією Криму. Організатор заходу - "Кримський Дім" у Львові за підтримки Посольства Канади в Україні, музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Українського інституту вивчення Голокосту ".

На відкритті були присутні Ільмі Умеров, колишній кримський політв'язень, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу, який нагадав присутнім історію російської анексії Криму та розповів про репресії нинішнього режиму проти кримських татар та інших патріотів України; - Руслан Кац, Радник з політичних і суспільних питань Посольства Канади в Україні, який підкреслив непорушну підтримку Канадою України в її боротьбі проти зовнішньої агресії; - Яніка Мерило, виконувачка обов'язків заступника міського голови Дніпра; - Алім Алієв, журналіст і політолог, директор держпідприємства "Кримський Дім" - наш давній партнер по українсько-польсько-єврейсько-кримськотатарському проекту "Ковчег"; - Севгіль Мусаєва, журналіст, головний редактор інтернет-видання "Українська правда".

Присутні  з великим інтересом ознайомилися з хвилюючою фотовиставкою. Її ідея співзвучна основній ідеї музею Голокосту та інституту «Ткума»: ЧУЖОГО БОЛЮ НЕ БУВАЄ. Цю експозицію відвідувачі зможуть побачити в музеї ще кілька тижнів. 

Того ж дня відбулась презентація книги А. Алімова і С. Мусаєвої «Мустафа Джемілєв. Незламний», модератором якої виступив керівник наукового відділу інституту «Ткума» і музею Голокосту д-р Єгор Врадій. Ця книжка тепер доступна для читачів і в нашій бібліотеці.