Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідав Яцек Жур

15 лютого Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідав пан Яцек Жур –  перший заступник Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні. Пан Яцек Жур – давній партнер Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», один із тих людей, хто стояв біля витоків, мабуть, найуспішнішого проекту у сфері міжрелігійного та міжетнічного діалогу – семінару «Ковчег», який щороку об’єднує українську, польську, єврейську та кримськотатарську молодь.

 Під час візиту відбулася зустріч пана посла із директором Інституту «Ткума», Музею Голокосту доктором Ігорем Щупаком, в ході якої було обговорено перспективи українсько-польського співробітництві у галузі історичної освіти та діалогу щодо спільного минулого. У ході зустрічі пан Яцек Жур презентував Інституту «Ткума» новітні методичні та освітні матеріали, присвячені подвигу польських та українських рятівників євреїв під час Голокосту.

Також пан Яцек Жур ознайомився із постійною експозицією Музею, у тому числі із нещодавно відкритою частиною – «Трагедія ромського народу України і Молдови під час Другої світової війни» та високо оцінив роботу співробітників наукової установи. Екскурсію для поважного гостя провів керівник наукового відділу Музею доктор Єгор Врадій.