Міжнародна культурно-просвітницька програма "Оливкове дерево"

Протягом 24 серпня – 02 вересняу м. Вісла (Польша) проходив Міжнародний культурно-просвітницький табір для єврейської молоді України, організований фундацією «Drzewo Oliwne» («Оливкове дерево») за участі Інституту «Ткума» і Музею Голокосту.

«Drzewo Oliwne» є польською євангелічною організацією, з якою вже тривалий час співпрацює Інститут «Ткума». Члени цієї організації бачать своїм завданням пропаганду біблійних істин про Ізраїль та єврейський народ, зближення єврейської релігійної і культурної спадщини з історією цього народу в християнських країнах; надання достовірної інформації про поточну ситуацію в Державі Ізраїль; заохочення християн молитися за євреїв та до надання їм практичної благодійності та виступів проти проявів антисемітизму. Вже протягом декількох років «Drzewo Oliwne» у партнерстві з Інститутом «Ткума» організовує у мальовничих куточках Польщі літні табори для єврейської молоді з України. Під час перебування там юних українців знайомлять зі звичаями та традиціями польських євреїв, у процесі живого спілкування учасники програми долучаються до знань з історії та культури єврейського народу.

Цього року участь у реалізації навчальної частини взяли Світлана Каюк, Міріам Климова, Адріанна Малинська, Тімоті Рабінек, Анна Чешляр та ін. Семінар передбачав й насичену екскурсійну програму, в рамках якої відбулися поїздки до Бельсько-Бяли, Кракова та Освєнцима.