УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

ЩОРІЧНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРИЧНОЇ КОМІСІЇ

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИДАНЬ ІНСТИТУТУ «ТКУМА» НА МІЖНАРОДНОМУ КНИЖКОВОМУ ФЕСТИВАЛІ BOOKSPACE

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

МІЖНАРОДНИЙ МІЖРЕЛІГІЙНИЙ МОЛОДІЖНИЙ СЕМІНАР «КОВЧЕГ»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОСВІТНЬОГО СЕМІНАРУ ІНСТИТУТУ «ТКУМА» ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ВИВЧЕННЯ ГОЛОКОСТУ «ТКУМА»

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ, СТУДЕНТІВ, АСПІРАНТІВ ТА ВЧИТЕЛІВ «УРОКИ ВІЙНИ ТА ГОЛОКСТУ – УРОКИ ТОЛЕРАНТНОСТІ»

Протягом 26-28 вересня у Дніпрі проходив Фінал XVІ Міжнародного конкурсу творчих робіт учнів, студентів, аспірантів та вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Міністерством освіти і науки України і Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума». З-поміж 250 творчих робіт, надісланих цього року на Конкурс, до захисту потрапили лише 50, з яких переможцями були визнані:

Студенти, аспіранти

Диплом І ступеню

Яна Костригіна, Тетяна Шмалько (Дніпро)

«Погляд в безодню» (картина)

«Історія нескорених» (картина)

(творча робота)

Дніпровський державний коледж будівельно-монтажних технологій та архітектури

Диплом ІІ ступеню

Тамара Мандич (Херсон)

Голодомор 1932-1933 рр. на Херсонщині: вербалізація геноциду у спогадах свідків

(Наук-досл. робота)

Херсонський державний університет

 Анастасія Дацюк (Острог, Рівненська обл.)

Вивчення повсякдення остарбайтерів з Рівненщини крізь призму їх особистого листування           (1941–1944 рр.)

(Наук-досл. робота)

Рівненський економіко-правовий ліцей (зараз студентка Острозької академії)

Диплом ІІІ ступеню

Катерина Зоураб, Станіслав Супрун (Полтава)

Віртуальна екскурсія та інтерактивна мапа «Єврейська історія Полтави»

Полтавський політехнічний коледж

Каріна Акопян (Ніжин, Чернігівська обл.)

Пам’ятати, не забувати, нагадувати

(Творча робота)

Ніжинський державний університету ім. Миколи Гоголя

Вчителі

Диплом І ступеню

Євген Мазур, Марина Мазур (Закарпатська обл.)

  1. «Жорна голоду». Лепбук для учнів 8-11 кл.
  2. «Голодна совість» театралізована вистава для учнів старшого шкільного віку

(Педагогічна майстерність)

Керівник театральної студії «Мельпомена» районного центру позашкільної освіти Запереділянської ЗОШ, вчитель

Вчителька історії Міжгірської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

 Диплом ІІ ступеню

Людмила Гуменюк (Літин, Вінницька обл.)

Методичний посібник «Тема Голокосту в позакласній роботі вчителя»

(Педагогічна майстерність)

Літинська НЗШ № 1, Заступник директора з виховної роботи

Ірина Фрідман (Київ)

Сталість пам’яті. Бабин Яр: вчора, сьогодні, завтра

(Педагогічна майстерність)

Вчитель історії та традицій єврейського народу НВК № 41 «ОРТ» м. Києва

Диплом ІІІ ступеню

Валерій Негматов (Сєвєродонецьк, Луганська обл.)

Літературно-музична композиція «Кадиш: Вулиця в небо…»

(Педагогічна майстерність)

Вчитель Сєвєродонецької ЗОШ № 20

Андрій Магалецький, Катерина Магалецька (Житомир)

Історія геноцидів ХХ ст.

(Педагогічна майстерність)

Вчитель історії Загальноосвітньої школи №21

Вчителька історії Житомирської міської гімназії №3

Учні

Диплом І ступеню

Поліна Торубарова (Куп’янськ, Харківська обл.)

Новітня історія. Політична асоціація

Інтелектуальна гра «Mind control» («Маніпуляція свідомістю»)

(Творча робота)

Куп’янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 11 клас

Диплом ІІ ступеню

Юлія Ніколенко (Запоріжжя)

Голокост очима підлітків

(Творча робота)

Запорізький багатопрофільний ліцей № 99, 10 клас

Анастасія Лисак (Дніпро)

Шляхами Бабиного Яру. Місця розстрілів мирного населення у Дніпропетровську. Інтерактивна карта.

(Наук-досл. робота)

ЗОШ № 62, 10 клас

Диплом ІІІ ступеню

Олексій Науменко (Лисичанськ, Луганська обл.)

Захисники Вітчизни – учасники антитерористичної операції в Луганській і Донецькій областях, волонтери, активісти майдану

(Пошукове дослідження)

КЗ «Лисичанська спеціалізована школа І-ІІІ ст №8», 9 клас

Анастасія Павкович (Рівне)

Календар 2020 р. «Дипломати – праведники народів світу»

(Творча робота)

Рівненська класична гімназія «Престиж», 11 клас

Спеціальні нагороди:

Диплом за оригінальне втілення творчої ідеї

Валентина Ободовська учитель історії гімназія № 7 Одеса та студентка Одеського національного університету ім. І. Мечникова Катерина Беднарик (спільна робота)

Рефлексійні етюди на одну й ту ж тему «Три дні про Голокост і ще одна поєзія»

Диплом за введення до наукового обігу нових історичних джерел

Каріна Болдін (Вінницька обл.)

Міжнаціональна допомога у часи трагічних випробувань Другої світової війни

Самгородська загальноосвітня школа-інтернат, 11 клас

Неля Немирюк (Опішня, Полтавська обл.)

Ми повинні про це пам’ятати...

Вчителька Державної спеціалізованої художьої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішному” імені Василя Кричевського

Диплом за новий формат творчої роботи

Учні Олександр Литвинов, Владислава Павлівська (Харків)

RAP як інструмент дебатів

Іnstagram як простір толерантності

Учні Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 80

Диплом за найкращу творчу роботу

Світлана Предко, Кирило Бойко (Дніпро)

Композиція з витинанок «Світло надії»

Студенти Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»

Щиро вітаємо переможців! Та звертаємо увагу, що усі конкурсанти, які цього року надіслали свої роботи, незабаром отримають дипломи учасників.