Завершився курс лекцій проф.Й.Петровського-Штерна "Євреї та українці: тисячоліття співіснування"

12 вересня завершився курс лекцій проф. Й. Петровського-Штерна (Чикаго, США) «Євреї та українці: тисячоліття співіснування». Протягом 8 інтерактивних лекцій учасники зайомилися з єврейською історією, дізнавалися нові цікаві факти з українсько-єврейські відносини у ранньомодерний та новий час, вчилися аналізувати джерела та ставити питання.

Під час закриття курсу учасники отримали офіційні сертифікати.

Пропонуємо Вашій увазі кілька відгуків від слухачів лекційного курсу:

Ілона Варданян, студентка 2 курсу історичного факультету ДНІ ім. О. Гончара

«Це найкращий лектор, якого я слухала за своє коротке студентське життя. Й. Петровський-Штерн вміє зацікавити публіку. Я по-новому осмислила відносини між українцями та євреями. Євреї, як кожен народ, що живе на теренах України, має бути вивченим і зрозумілим для кожного. Ми повинні знати історію побратимів, які живуть з нами на одній землі».

Вадим Прокопов, аспірант історичного факультету ДНУ ім. О. Гончара, співробітник ГО «Інститут суспільних досліджень»

«Враження від курсу найкращі. Вражає фаховий рівень лектора, його вміння працювати з аудиторією, подавати матеріал, розкривати глибинні сенси, закладені в джерелах. Сам курс цікавий з огляду на формування важливих віх єврейської історії та культури саме на теренах України. Цікавими та повчальними для мене були нові факти з єврейської історії».

Станіслав Черкасов, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ

«Курс є одним із найкращих зразків лекційного викладу, який є оригінальним поєднанням високої лекторської майстерності та фундаментальної й універсальної ерудиції лектора. Курс був захоплюючим із першої до останньої хвилини свого перебігу. Щиро дякую організаторам!».