ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ МОЛОДІЖНОМУ ПРОЕКТІ, ЩО ВІДБУДЕТЬСЯ 24-29 ВЕРЕСНЯ 2016 р в КИЄВІ у рамках масштабних заходів, присвячених 75-й річниці трагедії Бабиного Яру.
Ми чекаємо на молодь –
- яку хвилюють питання історії та культури, історичної пам’яті та місця молоді в сучасному світі;
- яку цікавить українсько-єврейський діалог та міжнаціональний діалог взагалі;
- тих, хто має бажання спілкуватись з відомими вченими, політиками, поетами, кіномитцями та молодими людьми з десятків країн світу.
Програма заходів, розроблених UJE (Ukrainian Jewish Encounter,Canada) на чолі з проф. П.-Р.Магочій (Канада) та А. Каратніцьким (США) включає наступне:
Молодіжний проектдля студентської молоді з України, а також США, Канади, Ізраїлю, Європи – передбачає «круглі столи», інтерактивні заняття, психологічні тренінги, дискусії, презентації, конкурс творчих робіт учнівської молоді та ін., та головне – активне спілкування.
Публічний симпозіум,в якому братимуть участь відомі історики, філософи, культурологи, кінорежисери і письменники.
Меморіальний проект,в якому будуть представлені архітектурні проекти.
Мистецькі та фотовиставки, кінопокази, музичні імпрезита багато іншого.
Серед учасників проекту – спікерів, модераторів дискусій і «круглих столів», артистів – відомі науковці, громадські діячі, літератори, музиканти, художники, зокрема:
- поет Сергій Жадан (Україна), журналістАндрій Куликов (Україна), інші літератори та журналісти;
- оперний співак Павло Гунька (Велика Британія);
- кінорежисер Сергій Буковський (Україна), кінорежисер Борис Мафцир (Ізраїль);
- проф. Мирослав Маринович (правозахисник, колишній засновник «Української Гельсінгської Спілки», філософ, проректор Українського католицького університету, Україна);
- історики проф. Карел Беркхофф (Амстердамський університет, Нідерланди), д-р Арон Вайс (Єрусалим, Ізраїль), д-р Володимир В’ятрович (директор Українського інституту національної пам’яті, Україна), проф. Владислав Гриневич (Інститут політичних і етнонаціональних досліджень, Україна), проф. Ярослав Грицак (Український католицький університет, Україна), проф. Венді Лауер (університет Людвига Максиміліана, Німеччина), проф. Пол-Роберт Маґочій (Університет Торонто, Канада), проф. Вольф Москович (Єрусалимський університет, Ізраїль), проф. Норман Наймарк (Стенфордський університет, США), проф. Шимон Редліх (Ізраїль), проф. Тімоті Снайдер (Єльський університет, США), д-р Ігор Щупак (директор Інституту «Ткума») та багато інших.
Партнери UJE у цьому проекті – Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури України, Інститут історії України НАНУ, Український інститут вивчення Голокосту «Ткума», Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», Федерація єврейських общин України і проект «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності» та ін.
Учаснику молодіжного проекту буде повністю оплачено проїзд до Києва та зворотній шлях, проживання в готелі та харчування, забезпечено участь у заходах.
Робочі мови проекту – українська, англійська, російська.
УВАГА! Бажаючі взяти участь у молодіжному проекті мають написати Мотиваційний лист з коротким описанням очікувань від своєї участі в проекті, а також стисло поінформувати про своє місце роботи / навчання та громадську активність, надати біографічні відомості. У листі треба зробити помітку «Київ» для мешканців столиці.
Листи просимо направляти на адресу: 2016youthBY@gmail.com
#RememberBabynYar