У Музеї Голокосту пройшли Церемонія пам'яті і тематична екскурсія до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня у Музеї "Пам'ять єврейського народу" відбулась тематична екскурсія для школярів СШ № 144 м.Дніпро, присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту. Екскурсію для старшокласників провів керівник науково-музейного відділу д-р Єгор Врадій.

У Дніпрі відкрилась виставка Луїджі Тоскано "Проти забуття"

26 січня у Арт-галереї Центру "Менора" відбулось урочисте відкриття виставки Луїджі Тоскано "Проти забуття" (до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту).

Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" отримав унікальні експонати

26 січня пані Наталя Федущак (США) передала до Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" унікальні експонати. Це - три мініатюрні фарфорові філіжанки, які тривалий час вважалися сімейною реліквією. Тільки нещодавно пані Наталя дізналася історію їхнього походження. Чашечки були частиною сервізу, який після початку окупації Польщі нацистами передав на зберігання її дідусеві - відомому адвокату - його клієнт, єврей за походженням. Сталося це напередодні депортації євреїв Кракова до табору смерті Аушвіц.Ці чашечки, які виявилися весільним подарунком, зберігалися у родині пані Наталі Федущак, проте за ними так ніхто і не повернувся. Сьогодні вони поповнили експозицію Музею Голокосту, присвячену трагедії єврейського народу під час Голокосту.

Заходи у Києві до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

20 січня вчителі, науковці, дипломати, державні діячі брали участь у заходах до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "ЕЛІ ВІЗЕЛЬ", організованої в Києві Limmud FSU, Українським інститутом вивчення Голокосту "Ткума", Посольством Держави Ізраїль в Україні, Ізраїльським культурним центром, за підтримки Джойнт і проекту "Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності" відвідали
- Міністр культури України Євген Нищук,
- директор Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Юрій Кононенко, 
- Посол Держави Ізраїль в Україні Елі Білоцерковський,
- Аташе з питань культури і освіти Посольства США в Україні Шері Бістрянскі,
- засновник і керівник програми Limmud FSU Хаїм Чеслер,
- директор програми Ліммуд Україна, директор Гілель Осік Аксельруд,
- директор Ізраїльського культурного центру у Києві Генадій Поліщук,
- представник ASF (Німеччина) Анжела Бєляк разом із волонтерами з Нмеччини та Італії, та інші. 

Вітаємо Анну Медведовську із захистом дисертації!

Щиро вітаємо Анну Медведовську, яка тривалий час була науковим співробітником Інституту "Ткума" і Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук! Тема дисертаційного дослідження - «Голокост в Україні в суспільній думці кінця ХХ – початку ХХІ ст.».
Бажаємо подальших успіхів та реалізації нових цікавих проектів!

Більше статей...