Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні відвідав Музей Голокосту

22 березня до Дніпра завітав Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель. Під час візиту він відвідавДніпропетровську єврейську громаду та зустрівся з головним рабином Дніпра та регіону Шмуелем КамінецькимРазом із Генеральним Консулом ФРН в Донецьку/офіс Дніпро Вольфгангом Мьоссінгером пан Посол відвідав Музей «Память єврейського народу та Голокост в Україні». Екскурсію для поважних гостей провів керівник науково-музейного відділу д-р Єгор Врадій.

Засідання Робочої групи з реконструкції Діорами "Битва за Дніпро"

20 березня за ініціативи Інституту "Ткума" відбулось засідання Робочої групи істориків, музеологів, спеціалістів з мультимедіа, художників і дизайнерів з Києва та Дніпра щодо реконструкції Діорами «Битва за Дніпро» і зали №7 Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д. Яворницького, присвяченої Другій світовій війні. Модерував роботу наради директор Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Ігор Щупак.

Центр міської історії запрошує взяти участь у літній школі

Центр міської історії запрошує зголошуватися на літню школу "Пов’язані (з) історіями: заангажування в міське минуле та активізація єврейської спадщини".

Дати проведення: 10 липня – 4 серпня 2017 р.

Місце проведення: Центр міської історії. Львів, Україна

Кінцевий термін подачі заявок: 16 квітня 2017 р.

У Музеї Голокосту пройшли Церемонія пам'яті і тематична екскурсія до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня у Музеї "Пам'ять єврейського народу" відбулась тематична екскурсія для школярів СШ № 144 м.Дніпро, присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту. Екскурсію для старшокласників провів керівник науково-музейного відділу д-р Єгор Врадій.

У Дніпрі відкрилась виставка Луїджі Тоскано "Проти забуття"

26 січня у Арт-галереї Центру "Менора" відбулось урочисте відкриття виставки Луїджі Тоскано "Проти забуття" (до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту).

Більше статей...