Відтепер Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" можна відвідати не виходячи з дому. Усе, що для цього потрібно – завітати на платформу https://izi.travel/en/9ef7-muzey-pam-yat-ievreyskogo-narodu-ta-golokost-v-ukrayini/uk#ae72-rituali-svyata/uk та прослухати аудіоекскурсію залами Музею.

Також Ви можете завантажити відповідний мобільний додаток на свій смартфон, а віртуальний гід розповість Вам про визначні експонати та найцікавіші факти нашого Музею.

09 липня до міста Дніпро завітав Посол Королівства Нідерландів в Україні Едуард Хукс. Він відвідав Дніпровську єврейську громаду та зустрівся із головним рабином Дніпра і регіону Шмуелем Камінецьким, після чого оглянув експозиції Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

03 липня відбулось урочисте відкриття Міжнародного міжрелігійного молодіжного семінару «Ковчег» для представників української, польської, єврейської та кримськотатарської молоді. Інститут «Ткума» спільно зі своїми партнерами проводить цей семінар ще з початку 2000-х років; цього року він відбувається в Центрі миру і єдності римо-католицького монастиря в Більшівцях – селі між Львовом та Івано-Франківськом.

25-29 червня у Чорноморську відбулась ювілейна, ХХ нарада українсько-польської комісії експертів з питань удосконалення змісту шкільних підручників з історії та географії. Цього року засідання було присвячене подіям 1918 року, здобуттю незалежності Україною та Польщею.

15 червня в Інституті «Ткума» пройшла лекція відомого ізраїльського екскурсовода, письменника, журналіста Ігоря Торіка (Єрусалим), присвячена історіям і загадкам біблійної археології.