Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» і Музей «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» запрошують на роботу секретаря-референта (помічника керівника).

Шановні колеги!

Пропонуємо Вашій увазі план основних заходів Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" на 2019 р. У програмі заходів можливі зміни та доповнення. Для більш детальної інформації слідкуйте за нашими анонсами та новинами.

24 грудня Інститут «Ткума» і Музей «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відвідала група колег – музейних працівників із Бердянська. Співробітники Бердянського краєзнавчого музею разом з директором Людмилою Ноздріною приїхали до Дніпра, аби познайомитися з музейною справою нашого міста. Науковий співробітник Музею Голокосту Валентин Рибалка провів екскурсію для гостей, закцентувавши увагу на освітні можливостях музею щодо проведення уроків пам’яті, тематичних занять для школярів і студентів, семінарів для педагогів.

11 грудня у Бердянському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги «Збережена пам'ять. Євреї у Бердянську» (автор ідеї та керівник проекту – заслужений працівник культури України Людмила Ноздріна). Збірка видана за підтримки проекту Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та Яд Вашем «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності». До участі у заході було запрошено наукового співробітника Інституту «Ткума» Валентина Рибалку.

10 грудня у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулось вручення державних нагород 34 мешканцям нашої області. Серед них – освітяни, науковці лікарі, актори, спортсмени, донори. Почесне звання «Заслужений працівник освіти України» було присвоєно директору Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-ру Ігорю Щупаку.