У Дніпрі пройшла Х Обласна історико-краєзнавча конференція "Історія Дніпровського Надпоріжжя"

21 квітня у Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара пройшла Х Обласна історико-краєзнавча конференція «Історія Дніпровського Надпоріжжя», організована ДНУ разом із партнерами - освітніми установами нашого міста.

Учасником наукового форуму був керівник науково-музейного відділу Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» д-р Єгор Врадій. Він виступив із доповіддю, присвяченій науковому осмислення та вивчення історії Голокосту у Дніпропетровську (1941–1943 рр.). Основну увагу він присвятив аналізу історіографії та джерел дослідження цієї теми.

Бренд-сесія у «Агентстві розвитку Дніпра»

19 квітня у «Агентстві розвитку Дніпра» відбулась представницька бренд-сесія, метою якої, як зазначили організатори, стало обговорення із громадкістю, представниками різних спільнот міста, галузевими топ-менеджерами бізнесу, освіти, місцевого самоврядування синергетичного ефекту формування нового бренду міста Дніпро з проекцією розвитку ділового туризму та залучення інвестицій. Взяти участь в обговоренні було запрошено директора Інституту «Ткума» і Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-ра Ігоря Щупака.

Музей Голокосту відвідав український художник Матвій Вайсберг

06 квітня Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" відвідав відомий український художник Матвій Вайсберг разом із групою митців. Екскурсію для гостей проводив науковий співробітник Владислав Базилевський.

Польсько-українська дискусія «Як писати власну історію для сусідів»

4 квітня 2017 р. у приміщенні Київського національного університету імені Т. Шевченка відбулася дискусія на тему «Як писати власну історію для сусідів», організована Польським інститутом у Києві (директор – пані Ева Фігель) з приводу видання книги «Польща. Нарис історії» (Видавництво Інституту національної памяті Республіки Польща, 2015). Взяти участь в обговоренні було запрошено керівника науково-музейного відділу Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума" д-ра Єгора Врадія.

Більше статей...

Дочірні категорії