Запрошуємо взяти участь у науково-практичній конференції "Єврейська спадщина та сучасність"

Міжнародний гуманітарно-педагогічний інститут "Бейт-Хана" запрошує взяти участь у науково-практичній конференції, яка відбудеться 1-2 березня 2017р. у місті Дніпро.

Метою проведення конференції є:

1) обговорення нових наукових і практичних результатів із різноманітних напрямків єврейських досліджень;

2) обмін інформацією, дискусія з актуальних питань організації навчально-виховного процесу, методики викладання, роботи з обдарованою молоддю в єврейських освітніх установах;

3) залучення школярів, студентів, аспірантів до науково-дослідницької діяльності в галузі юдаїки.

Центр міської історії запрошує взяти участь у літній школі

Центр міської історії запрошує зголошуватися на літню школу "Пов’язані (з) історіями: заангажування в міське минуле та активізація єврейської спадщини".

Дати проведення: 10 липня – 4 серпня 2017 р.

Місце проведення: Центр міської історії. Львів, Україна

Кінцевий термін подачі заявок: 16 квітня 2017 р.

У Музеї Голокосту пройшли Церемонія пам'яті і тематична екскурсія до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту

27 січня у Музеї "Пам'ять єврейського народу" відбулась тематична екскурсія для школярів СШ № 144 м.Дніпро, присвячена Міжнародному дню пам'яті жертв Голокосту. Екскурсію для старшокласників провів керівник науково-музейного відділу д-р Єгор Врадій.

У Дніпрі відкрилась виставка Луїджі Тоскано "Проти забуття"

26 січня у Арт-галереї Центру "Менора" відбулось урочисте відкриття виставки Луїджі Тоскано "Проти забуття" (до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту).

Музей "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" отримав унікальні експонати

26 січня пані Наталя Федущак (США) передала до Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні" унікальні експонати. Це - три мініатюрні фарфорові філіжанки, які тривалий час вважалися сімейною реліквією. Тільки нещодавно пані Наталя дізналася історію їхнього походження. Чашечки були частиною сервізу, який після початку окупації Польщі нацистами передав на зберігання її дідусеві - відомому адвокату - його клієнт, єврей за походженням. Сталося це напередодні депортації євреїв Кракова до табору смерті Аушвіц.Ці чашечки, які виявилися весільним подарунком, зберігалися у родині пані Наталі Федущак, проте за ними так ніхто і не повернувся. Сьогодні вони поповнили експозицію Музею Голокосту, присвячену трагедії єврейського народу під час Голокосту.

Більше статей...

Дочірні категорії