19 січня відбулось заняття Історичного клубу Інституту «Ткума», який відновив свою роботу наживо. Захід відбувся у рамках просвітницького проєкту «Рандеву з єврейською історією», що реалізовується за підтримки Limmud FSU Labs.

01 липня Інститут "Ткума" разом із Українським інститутом національної пам’яті, Музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні», Офісом програми академічного обміну ім. Фулбрайта в Україні та за підтримки проєкту «Вивчення Голокосту в Україні для формування атмосфери толерантності» провели Дніпровський історичний клуб «РАФАЇЛ ЛЕМКІН І СОВЄЦЬКА ПОЛІТИКА ГЕНОЦИДУ В УКРАЇНІ». Головним промовцем (key speaker) став д-р Генадь Побережний, професор політології Українського Вільного університету у Мюнхені (ФРН), науковець програми академічного обміну ім. Фулбрайта (США), дослідник Гарвардського інституту українознавства (США).

24 листопада в Інституті «Ткума» у рамках Дніпровського історичного клубу пройшла публічна лекція, присвячена пам’яті жертв Голодомору. Заняття на тему «Голодомор 1932–33 рр.: механізми замовчування» провела доктор історичних наук, професор Наталя Романець – знаний фахівець з історії Голодомору та сталінських репресій, професор кафедри історії України та правознавства Криворізького державного педагогічного університету, доктор історичних наук. Модерував захід науковий співробітник Інституту «Ткума» Валентин Рибалка.

14 червня в Інституті "Ткума" відбулась публічна лекція гарвардського історика проф. Сергія Плохія «Chornobyl as a Warning: Nuclear Energy and the Arrogance of Man».

17 квітня у рамках Дніпровського історичного клубу у Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» відбувся показ документального фільму про Голокост «Книга проклять. Щоденник Беньяміна Берковича». Стрічку презентував автор – білоруськй режисер, лауреат премії «За духовне Відродження» Юрій Горульов.

Наступна