22 грудня відбувся «історичний вебінар» Інституту "Ткума" та УОВЦ "Оріон" та презентація нової книги Ярослава Грицака «ПОДОЛАТИ МИНУЛЕ: ГЛОБАЛЬНА ІСТОРІЯ УКРАЇНИ».

Дорогі друзі!

Раді повідомити, що з 12 грудня 2021 р. Музей відновлює проведення групових екскурсій.

Від усього серця вітаємо з ювілеєм д-ра Ігоря Щупака - директора Українського інституту вивчення Голокосту "Ткума", Музею "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Заслуженого працівника освіти України! Відомий історик, він є автором понад 150 наукових досліджень з історії Голокосту та Другої світової війни; за його підручниками з всесвітньої історії та історії України для середніх загальноосвітніх шкіл вчиться кожен четвертий український школяр.

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на серію "історичних вебінарів", організованих Інститутом "Ткума" та УОВЦ "Оріон". Вебінари проходитимуть протягом листопада-січня кожної другої середи місяця.

Усі зареєстровані учасники  раз на місяць будуть отримувати сертифікати Українського освітянського видавничого центру «Оріон», серед видів діяльності якого є право на проведення курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників: КВЕД 85.59. Тому наш сертифікат згідно з Постановою Кабінету міністрів України «Про деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21 серпня 2019 р. № 800 є документом про підвищення кваліфікації.

 25 жовтня, з нагоди роковин звільненння Дніпропетровська від нацистської окупації, Інститут "Ткума"  організував онлайн-презентацію книги «ГОЛОКОСТ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ДОКУМЕНТИ ТА СВІДЧЕННЯ».