19 лютого відбулось чергове заняття Недільного клубу, організоване Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» і Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

Заняття, яке проводив керівник науково-музейного відділу Інституту «Ткума», Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» д-р Єгор Врадій, передбачало перегляд та обговорення документального фільму з історії Голокосту «Шлях до нацистського геноциду». Документальну стрічку було створено Меморіальним музеєм Голокосту (Вашингтон,США) та пізніше озвучено українською мовою Інформаційним відділом Представництва ООН в Україні. Фільм представляє собою короткий огляд історії Голокосту і того, що зробило «остаточне вирішення єврейського питання» можливим.

Під час перегляду фільму учасники Недільного клубу мали можливість побачити рідкісні кадри хронік, які розповідають про зародження нацизму і консолідацію влади в Німеччині, расистську ідеологію нацистів, пропаганду, переслідування євреїв та інших мирних громадян. У документальній стрічці простежено шлях, яким нацисти привели Німеччину до війни і за допомогою своїх союзників знищили мільйони людей, включаючи 6 мільйонів євреїв.

Заняття викликало зацікавлення учасників Недільного клубу, які відзначили важливість використання цього фільму в освітньому процесі, у першу чергах, на уроках історії у школах та вищих навчальних закладах, та підкреслили необхідність вивчення історії у сучасному світі.