Рівненський освітянський форум «Освіта ХХІ століття: реалії та перспективи»

24 вересня у Рівненському міському Палацу дітей та молоді відбувся освітянський форум «Освіта ХХІ століття: реалії та перспективи», організований за сприяння Рівненської міської ради. Учасниками заходу стали педагоги міста та керівники шкіл, педагогічні працівники та управлінці з інших територіальних громад. До участі у роботі форуму було запрошено керівницю освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірину Піскарьову.

Програмою заходу було передбачено проведення панельної дискусії за участі першого освітнього омбудсмена Сергія Горбачова та начальника управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослава Сидорука, роботу педагогів у 12 локаціях, виставки та неформальне спілкування.

Під час Форуму Ірина Піскарьова виступила із доповіддю-презентацією «Модельні програми, ефективні методики викладання і нові «паперові» / «мультимедійні» підручники». Було обговорено проблеми сучасних та ефективні методик викладання історії (зокрема, при вивченні тем з історії Другої світової війни та Голокосту), особливості змішаного і дистанційного навчання, використання мультимедійних технологій у паперових підручниках з історії.