Вітаємо переможців відбіркового етапу обласного конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія»!

18 грудня завершився відбірковий етап обласного конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Історія». Після конкурсних випробувань, серед яких були «Методичний експромт», «Практична робота», «Тестування», найбільшу кількість балів набрали п’ятеро вчителів:

1) Родіонов Дмитро Миколайович (м. Кривий Ріг),

2) Довганенко Роман Олександрович (м. Дніпро),

3) Зборець Світлана Вікторівна (м. Кам'янське),

4) Шиманчик Яна Миколаївна (Софіївський район),

5) Носов Володимир Юрійович (м. Вільногірськ).

Щиро вітаємо вчителів! Саме вони у лютому 2020 р. братимуть участь у фіналі обласного конкурсу. А його єдиний переможець стане учасником Фіналу завершального, національного етапу конкурсу, який проводитиметься 02–10 квітня 2020 р. у Дніпрі.

«Щиро дякую за чітку організацію конкурсу та чудову атмосферу на ньому керівниці оргкомітету Людмилі Базилевській та всім колегам – членам журі; гостинним колективам ДАНО і СЗШ № 6, - відзначив д-р Ігор Щупак. – Дякую тим можливостям у проведенні конкурсу, які надав спільний проект інституту «Ткума» і Яд Вашем «Вивчення Голокосту в Україні та формування атмосфери толерантності». До речі, одній із переможиць – Світлані Зборець – двічі попадалися питання з історії Голокосту.

І, головне, хочу подякувати сміливцям-вчителям, які зуміли подолати звичайну людську лінь, яка є у кожного із нас, і виконати величезну роботу з підготовки та участі в конкурсі. Тому хочу ще раз привітати всіх учасників, бо всі є переможцями над собою, всі досягнули нового рівня професійного розвитку».