Освітній семінар для українських вчителів у Варшаві

Протягом 01–04 серпня у Варшаві проходив освітній семінар для педагогів, організований Інститутом «Ткума». Учасниками стали вчителі історії з різних міст України. Основна частина освітньої програми була реалізована на базі Музею історії польських євреїв Polin.

На початку семінару на українських вчителів чекала екскурсія музеєм Polin, яку провела пані Євгенія Ніколаєва. Освітяни мали змогу познайомитися з концепцією музею, його інтерактивною складовою, за допомогою унікальних експонатів дізнатися цікаві факти з єврейської історії.

Освітня програма продовжилась спілкуванням зі співробітниками музею Polin – разом із керівником відділу програм для вчителів Монікою Кошинською (Monika Koszynnska) та головним спеціалістом з методики викладання історії та культури польських євреїв Робертом Шучтою (Robert Szuchta) педагоги обговорили низку важливих питань методології вивчення та викладання історії Другої світової війни та Голокосту, міжнаціональних відносин. Українські вчителі поділилися власними напрацюваннями в цій темі, презентувавши свої методичні розробки уроків, факультативних курсів, мультимедійних проектів з різних аспектів історії Голокосту в Україні. Окрему увагу було приділено обговоренню освітніх програм музею Polin для вчителів і школярів з вивчення єврейської історії та Голокосту.