Освітні семінари Інституту "Ткума" в Одесі, Миколаєві та Херсоні

14-15 березня в Одесі, Миколаєві та Херсоні відбулися обласні та міські педагогічні семінари з методики викладання історії Другої світової війни та Голокосту для вчителів історії, правознавства та методистів відповідних регіонів. Освітні заходи проходили на базі Одеської академії неперервної освіти, Херсонського державного університету, миколаївської середньої загальноосвітньої школи № 57.

У рамках семінарів для освітян д-р Ігор Щупак та керівник освітнього відділу Інституту «Ткума» Ірина Піскарьова презентували нові підручники з всесвітньої історії для 11 класу та інтегрованого курсу для 6 класу. Жваве обговорення серед педагогів викликали питання використання мультимедійних технологій на уроках історії, візуального контенту у навчальній літературі – фотографій, малюнків, карикатур тощо.

Наприкінці семінарів відбулась презентація мобільної освітньої виставки Інституту «Ткума», присвяченої історії Голокосту в Україні, а також новітньої методичної та наукової літератури з всесвітньої історії та Голокосту.