Бізнес-сніданок для представників туристичних фірм

18 лютого пройшов захід для представників туристичних фірм, у рамках реалізації ініціативи Центру «Менора» з розвитку туристичної привабливості Дніпропетровська. Захід проходив у популярному для європейських країн форматі бізнес-сніданку та зібрав більше 50 учасників.
Відкривала захід Світлана Єрмакова, генеральний директор ТОВ «МЕНОРА ЛТД». Вона зазначила, що нинішня економічна ситуація у країні обмежує можливості українців подорожувати за кордон. Тож туристичні агенції мають запропонувати їм альтернативу – не менш цікаву програму внутрішнього туризму. Місто Дніпропетровськ і Центр «Менора» можуть стати майданчиком для надання туристичних послуг та задовольнити вподобання найвибагливіших мандрівників.


Наталія Першина, директор департаменту культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, у своєму виступі зробила акцент на популярності у Дніпропетровському регіоні бізнес-туризму та наголосила на необхідності розвивати цей напрямок.
Наталія Чернишова, начальник управління міжнародних зв’язків та інвестицій Дніпропетровської міської ради, зазначила, що туризм у Дніпропетровську тільки-но починає розвиватись і місту необхідно шукати певні родзинки, які будуть вабити мешканців України та зарубіжжя.
Наталія Доценко, генеральний директор компанії «СЕНТОЗА ТУР», розказала про діяльність своєї компанії та запропонувала присутнім працювати над спільними проектами. На думку пані Доценко, наразі агенціям необхідно об’єднувати свої зусилля для створення туристично привабливого простору у Дніпропетровську.
Доктор Ігор Щупак, директор Інституту «Ткума» та Музею «Пам’ять єврейського народу і Голокост в Україні», розповів про туристичні можливості Музею, який цікавить відвідувачів як джерело історичних знань, а також унікальними мультимедійними інсталяціями, незвичайними художніми та дизайнерськими рішеннями.
Олег Ростовцев, член правління Дніпропетровської єврейської громади, розповів про особливості релігійного туризму. З виступу пана Ростовцева учасники заходу дізнались про те, чого чекають релігійні туристи, зокрема юдеї, від подорожі, та як зробити для них мандрівку незабутньою.
Ірина Кошеленко, керуюча готельним комплексом «Menorah Hotel», ознайомила присутніх із програмою Центру «Менора», що планується до єврейського свята Песах.
Завершився бізнес-сніданок екскурсією по Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» та по Центру «Менора».