ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ З НАУКОВИМ ЖУРНАЛОМ "ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР"

Шановні колеги! Український інститут вивчення Голокосту «ТКУМА» запрошує до співпраці з науковим журналом "ПРОБЛЕМИ ІСТОРІЇ ГОЛОКОСТУ: УКРАЇНСЬКИЙ ВИМІР".

Журнал включено до Переліку наукових фахових видань України категорії Б (історичні спеціальності – 032). Наказ МОН України від 09.02.2021 №157 (Додаток 4).

Редакція пропонує дослідникам надсилати матеріали, що являють собою:

За такими проблемно-тематичними напрямами:

–        праці теоретико-методологічного або узагальнюючого характеру, присвячені історії Голокосту;

–        компаративні студії Голокосту в Україні та інших регіонах колишнього СРСР, Східної та Західної Європи; порівняльний аналіз конкретно-історичних і цивілізаційних аспектів Голокосту та інших геноцидів;

–        фактологічні дослідження різноманітних аспектів Голокосту на українських землях;

–        регіональні та краєзнавчі студії Голокосту на теренах окупованої України;

–        дослідження, присвячені з’ясуванню місця й ролі єврейського фактору в культурно-історичних процесах в Європі, що передували Голокосту чи сталися після нього;

–        історіографічні та джерелознавчі огляди;

–        студії політики пам’яті та суспільної рецепції Голокосту в Україні та Східній Європі.

Мови видання – українська, англійська та російська. Матеріали приймаються українською, англійською, російською, польською, французькою та німецькою мовами.

Тираж видання широко розповсюджується по найбільших українських і зарубіжних науково-дослідних, освітніх та культурно-просвітницьких установах, розсилається у понад 100 наукових бібліотек та спеціалізованих інституцій Європи, США, Канади та Ізраїлю. 

Ознайомитися детальніше з вимогами до оформлення та політикою видання можна на вебсторінці журналу.

Матеріали для випуску № 14 (2022) приймаються до 15 вересня 2022 р. Публікація є безкоштовною для авторів. Головним критерієм для редколегії є наукова якість поданих текстів.

Надсилайте Ваші статті, а також питання та пропозиції на електронні адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..