Всеукраїнський педагогічний семінар пройшов у Чернівцях

У рамках роботи Українсько-Польської комісії експертів з удосконалення змісту шкільних підручників історії та географії Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з Міністерством освіти і науки України було організовано Всеукраїнський семінар методистів та вчителів історії щодо викладання багатокультурності, регіональних аспектів історії Другої світової війни, Голокосту та інших актуальних питань вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах у 2015 / 2016 навчальному році. У семінарі взяли участь вчителі історії, викладачі та методисти зі всієї України.

 

Робота освітнього заходу розпочалася із вітальних слів головного спеціаліста департаменту освіти Міністерства освіти і науки України Раїси Євтушенко та директора Інституту «Ткума» та Музею Голокосту д-ра Ігоря Щупака. Учасники семінару зосередили свою увагу на питаннях, пов’язаних із викладанням історії Другої світової війни та Голокосту за умов сучасної війни проти України та представили власні методичні напрацювання у цій галузі.

Своїми враженнями від участі у семінарі поділилася вчитель середньої школи з м. Кіровоград Олександра Бикова: «Це було дуже корисно, дуже цікаво та не тільки інформаційно, але й емоційно насичено. Те, що Інститут «Ткума» проводить подібні семінари у різних містах України, поєднуючи їх із визначними міжнародними заходами, даючи можливість вчителям заглибитися у модерний контекст наукового співтовариства, те, що поруч із професійними дискусіями та обговореннями ми завжди отримуємо можливість розширення свого світогляду, робить ці зустрічі вкрай важливою формою професійного зростання».