Методичні семінари для вчителів

18 квітня у Миколаєві відбувся методичний семінар для вчителів, організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума», Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» разом із Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Керівник науково-музейного відділу Музею Голокосту Дільфуза Глущенко та координатор освітніх програм Інституту «Ткума» Ірина Піскарьова розповіли про особливості викладання історії Другої світової війни та Голокосту на уроках історії та представили мультимедійну версію підручника з цієї теми, написаного д-ром Ігорем Щупаком.

20 квітня був проведений семінар на тему «Голокост та усвідомлення уроків Другої світової війни. Методичні альтернативи викладання». Його учасниками стали вчителі історії середніх загальноосвітніх шкіл Миколаївської обл. наукові співробітники Інституту «Ткума» та Музею Голокосту презентували освітні програми Музею та розповіли про особливості музейної педагогіки на прикладі Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні».

Крім того, для учасників обох семінарів було проведено практичні заняття, під час яких вони мали можливість розповісти про долі своїх родичів під час Другої світової війни та зробити «стіну пам’яті» з родинних матеріалів. Заняття викликало неабияке зацікавлення вчителів, які висловили бажання впроваджувати цю методику на уроках історії.