Міжнародний освітній семінар для українських вчителів у Кракові

07–08 серпня у Кракові проходив міжнародний освітній семінар для освітян, організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» спільно з  Єврейським Музеєм Галіція.

Семінар для українських освітян «Перлини культури їдиш»

27–30 липня 2017 р. у Вільнюсі (Литва) відбувся черговий семінар для український освітян «Перлини культури їдиш». Організатором виступив Міжнародний центр мови й культури їдиш при Всесвітньому єврейському конгресу у партнерстві з Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума»; співробітники останнього також взяли участь у семінарі.

Програма семінару включала в себе цікаві лекції з історії культури їдиш, які проводили фахівці з США, Ізраїлю, а також декілька екскурсій єврейською частиною міста.

Освітні заходи для вчителів ДОІППО

11 липня відбувся черговий семінар для вчителів історії, організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума», Музеєм «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні», Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Програма освітнього заходу для педагогів передбачала:

Літні студії для вчителів історії «Вивчення історії Другої світової війни та Голокосту: методика та практика»

Протягом 03–07 липня відбулись Літні студії для вчителів історії «Вивчення історії Другої світової війни та Голокосту: методика та практика», організовані Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні». Учасниками літніх студій, які цього року проходили у Львові, Дрогобичі та Жовкві, стали вчителі історії зі всієї України.

Освітній семінар для вчителів історії у партнерстві з ДОІППО

21 червня відбувся черговий освітній семінар для вчителів історії, організований Українським інститутом вивчення Голокосту "Ткума", Музеєм "Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні", Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Більше статей...