Всеукраїнський Центр Вивчення Голокосту
Главная КонтактыГостевая книгаCcылкиАнонсыФотогаллерея
Сегодня: 19.05.2012 г.
Навигация
Язык сайта
RUS/UKR RUS/UKRENG ENG
Главное меню
Главная Главная
О нас О нас
Наши партнеры Наши партнеры
Публикации Публикации
Научные программы Научные программы
Общественная деятельность Общественная деятельность
Публичные статьи Публичные статьи
Антисемитизм Антисемитизм
Межнацональный диалог Межнацональный диалог
Музей Холокоста Музей Холокоста
Марафоны памяти Марафоны памяти
Анонсы Анонсы
Фотогаллерея
___________________
Обратная связь
Контакты
Наши опросы
Гостевая книга
Наш форум
___________________
___________________
Каталоги сайтов
Каталог ссылок
Поиск по сайту
Вход на сайт





Забыли пароль?
Ещё не зарегистрированы? Регистрация
Экспорт RSS
Подписка на новости

Еврейские праздники

Последние новости
 
Главная


«КРУГЛИЙ СТІЛ» У ВЕРХОВНІЙ РАДІ Печать E-mail

  24 січня у Верховній Раді України відбувся «круглий стіл» на тему «Уроки Голокосту і культура пам’яті в Україні. Сучасні проблеми і шляхи їх подолання». Організаторами заходу були: Комітет  Верховної Ради України з питань правосуддя, Міжнародний антифашистський фронт, Єврейський форум України, Всеукраїнський Центр вивчення Голокосту «Ткума», Асоціація євреїв – колишніх в’язнів гетто та концтаборів, Всеукраїнська громадська організація ПО «Спільна мета», Музей історії євреїв України та історії Голокосту.


Аудиозапись круглого стола  (2ч. 32м.)

 

 

  Вів «круглий стіл» народний депутат України, співголова Міжнародного антифашистського фронту Вадим Колесніченко. Серед почесних гостей заходу та тих, хто виступав з промовою, були відомі громадські діячі та науковці: Аркадій Монастирський – громадський діяч, голова правління Єврейського фонду України (Київ); Ігор Щупак – відомий історик, дослідник теми Голокосту, автор багатьох наукових праць, директор Всеукраїнського Центру вивчення Голокосту «Ткума» і Музею історії євреїв України та історії Голокосту (Дніпропетровськ); Борис Забарко – директор Інституту соціальних та общинних працівників, колишній в’язень Шаргородского гетто, провідний науковець Інституту світової економіки і міжнародних відносин Національної академії наук України (Київ), Арон Вайс – координатор програм «Джойнт» в СНД (Єрусалим, Ізраїль).
 

  Вадим КолеснІченко, який відкривав засідання, у своїй промові зазначив, що існує велика небезпека розвитку фашистських тенденцій у сучасному суспільстві: «Розпалювання ксенофобії, антисемітизму, екстремізму виникає не само по собі, його привносять в наше суспільство представники радикальних антигуманних течій.

  У зв’язку з цим, зараз вкрай необхідним є прийняття мір щодо зупинки розвитку таких тенденцій».

   В контексті практичних досягнень в цьому напрямку, народний депутат згадав про заборону неонацистських фестивалів, які були нейтралізовані саме завдяки зусиллям політичних діячів та представникам громадських організацій.
  Аркадій Монастирський у своїй доповіді зауважив, що проведення заходів в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який відзначається в багатьох странах світу – це тест, за яким судять, чи є держава демократичною, чи ні. Голова «ПО «Спільна мета» Руслан Бортнік озвучив статистику ксенофобських явищ в Україні та діяльності державних органів влади по її подоланню. Він указав на те, що така нетерпимість в суспільстві зростає і з цим необхідно боротись. Він також звернувся до молодого покоління, адже його місія – це збереження пам’яті про минуле.
  Заступник керівника Інститута національної пам’яті Дмитро Вєдєнєєв у своєму виступі звернув увагу на те, що вивчення трагічних подій історії підтверджує, що жертвами війн, історичних катаклізмів були майже всі корінні народи України.
  Підсумок «круглого столу» підвів Вадим Колесніченко: «Я щиро радий тому, що кількість людей, здатних говорити не мовою ворожнечі, а компромісу, зростає». Він висловив переконаність в тому, що спільні дії та зусилля по збереженню історичної правди принесуть реальні результати.





 
« Пред.   След. »
 
Статистика

ВАКАНСИЯ

Реклама

 

 
Голосования
Нужен ли информационный бюллетень?



«ЖИВАЯ СЕМЬЯ»

ГЕНЕАЛОГИЧЕСКИЕ/СЕМЕЙНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ, ПОИСКИ И ИССЛЕДОВАНИЯ МЕСТ ПОСЕЛЕНИЯ ЕВРЕЕВ


• Еврейские культурно – исторические туры
• Исследования мест и объектов еврейской культуры
• Семейные туры
• Поездки на священные места
• Поиски и исследования штеттлей
• Поиски живущих родственников
• Архивные исследования, пояснения и переводы найденных документов
• Профессиональная видео/фото съемка мест еврейской культуры с их детальным описанием


Кто он-лайн
Сейчас на сайте находятся:
21 гостей
Статистика
Пользователей: 1492
Новостей: 642
Ссылок: 228
Посетителей: 2548616

 
Яндекс цитирования
free counters
Всеукраїнський Центр Вивчення Голокосту  - Всеукраинский Центр Изучения Холокоста «Ткума» (Возрождение)
TKUMA ALL-UKRAINIAN CENTER FOR HOLOCAUST STUDIES
Центр "Ткума" 2006 год
tkuma@tkuma.dp.ua
© 2012 Всеукраїнський Центр Вивчення Голокосту